Kontakt

BORKOWSKI - Grupa SBS Sp. z o.o.
 
HURTOWNIA INSTALACYJNA                   
SWARZĘDZ ul. Gwiaździsta 3                  
tel./fax (61) 818 11 43                           
kom. 660 678 401                                  
godziny otwarcia:                                   
pon. - pt.:  700 - 1700                               
soboty:      700 - 1400                               
Biuro  e-mail: poczta@borkowski.pl
Handel  e-mail:
handel@borkowski.pl                  

HURTOWNIA INSTALACYJNA 
PLEWISKA, ul. Północna 8
tel. (61) 863 81 76 / 77
fax (61) 863 80 18
kom.  660 678 402
godziny otwarcia:
pon.-piątek: od 800 - 1600
e-mail: plewiska@borkowski.pl


Dział Handlowy

Gabriela Hofman                                           
Kierownik Sprzedaży               
ghofman@borkowski.pl        
tel. 61 818 11 43                   

Aneta Kaczmarek
Kierownik Sprzedaży
akaczmarek@borkowski.pl
tel. 61 863 81 76 / 77

Marcin Janczak
Doradca Techniczny
mjanczak@borkowski.pl

Monika Pospieszna              
Doradca Techniczny               
mpospieszna@borkowski.pl   

Marian Borkowski
Sprzedaż
mborkowski@borkowski.pl

Andrzej Nowacki
Sprzedaż
anowacki@borkowski.pl
 

Księgowość

Małgorzata Piosik                           
Główna Księgowa                                 
tel. 61 897 59 90 wew. 203 

ksiegowosc@borkowski.pl



NIP 7773131251, regon 301212982

Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
VIII Wydział Gospodarczy, KRS  0000339093
Wysokość kapitału zakładowego 1 000 000,00 zł


Oferta handlowa

Nasza oferta skierowana jest do firm instalacyjnych, sklepów z branży instalacyjnej oraz inwestorów. Dbamy o naszych Klientów oferując im korzystne warunki zakupu oraz sprawną obsługę techniczną i logistyczną. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, umożliwiamy im dostęp do szerokiej oferty produktowej w atrakcyjnych cenach.

więcej informacji »

Oferta usługowa

Firma Borkowki - Grupa SBS Sp. z o.o. Sp. komandytowa jest firmą usługową działającą w branży grzewczej i instalacyjno - sanitarnej od 1984 roku. Firma zajmuje się realizacją prac budowlanych, instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, gazowych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, technologicznych oraz ogrzewania hal. Dotychczasowa działalność to głównie prace instalacyjne i budowlane w obiektach mieszkalnych, usługowo-handlowych oraz halach magazynowych.

więcej informacji »

Polityka prywatności, cookies

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Wszelkie dane osobowe zamieszczone w serwisie BORKOWSKI – Grupa SBS chronione są zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

więcej informacji »